Herbata z dodatkiem marihuany

Herbata z dodatkiem marihuany

Posted by Marijuana Doctors on 09/26/2017 in Przepisy

Zaktualizowano 4 stycznia 2019 r. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Od wieków używamy herbaty jako naturalnego środka leczniczego. W rzeczywistości wiele społeczeństw stosowało liście herbaty jako lek ziołowy, zanim zaczęło używać jej jako gorącego napoju. Ludzie na całym świecie od tysięcy lat leczyli swoje dolegliwości konopiami indyjskimi.

Połączenie tych dwóch substancji leczniczych w celu stworzenia naturalnego leku łagodzącego objawy ma sens. Uzupełnienie herbaty o marihuanę jest o wiele łatwiejsze niż myślisz i daje ci nowy sposób przyjmowania leków.

Korzyści z picia herbaty z marihuaną

Herbata z marihuany jest silnym i uniwersalnym środkiem, który może urozmaicić Twój plan leczenia. Oto jak:

    Nie marnuj, nie chciej: Do przygotowania herbaty z konopi możesz wykorzystać resztki, takie jak łodygi i wypalone pąki. Ponowne wykorzystanie pomaga Twojemu portfelowi i oszczędza Ci kolejnej wycieczki do sklepu. Więcej korzyści: Zamiast kupować napoje w sklepie, zrób własne! Wyobraź sobie, ile pieniędzy zaoszczędzisz. Wchłaniaj więcej THC: THC jest lepiej rozpuszczalne w gorących płynach. Większa rozpuszczalność pozwala też na szybsze działanie. Wiele sposobów przyrządzania: Nie ma jednego przepisu na herbatę z marihuany. Istnieje wiele sposobów, które odpowiadają różnym poziomom umiejętności i stylom życia. Można ją dostosować do własnych potrzeb: Potrzebujesz napoju, który pozwoli Ci się wyciszyć w ciągu dnia? Jest na to odpowiednia herbata z marihuany. To samo dotyczy pacjentów, którzy potrzebują porannej dawki energii. Regulowana dawka: W produkowanych napojach znajduje się określona liczba kannabinoidów. Parząc własną herbatę, sam decydujesz o ich ilości.

Parzenie własnej herbaty z marihuany

Chociaż istnieje kilka sposobów na zrobienie własnej herbaty z marihuany, wszystkie mają podobne podejście. Wystarczy wykonać dodatkowy krok, aby zaparzyć herbatę z marihuaną.

Kiedy parzysz herbatę z marihuany, powinieneś dodać jakiś tłuszcz, na przykład olej lub masło. Dodatkowy tłuszcz pozwoli wydobyć więcej THC z ziela, aby zapewnić jak najsilniejsze działanie. Dodawanie tłuszczu do herbaty może wydawać się dziwne, ale jeśli zrobisz to prawidłowo, prawie tego nie zauważysz.

Teraz, kiedy już wiesz, dlaczego ludzie dodają olej do herbaty z marihuany, przyjrzyjmy się kilku sposobom jej przyrządzania:

    Użyj powlekanej torebki herbaty. Jeśli nie masz nic przeciwko opróżnieniu jednej z torebek po herbacie, możesz umieścić w niej swoje pączki i obtoczyć je w wybranym tłuszczu. Zaparzyć je w gorącej wodzie, używając zwykłej torebki z herbatą. Wymieszać pączki z tłuszczem. Pączek można obtoczyć w oleju lub maśle i wymieszać z liśćmi herbaty. Jeśli masz zaparzacz do herbaty, możesz napełnić go nową mieszanką lub po prostu włożyć wszystko do torebki z herbatą. Można też pominąć masło i olej, a zamiast nich użyć mleka. Jeśli lubisz herbaciane latte, takie jak chai lub matcha latte, zmieszaj herbatę, budyń i wodę z mlekiem. Podgrzewaj mieszankę, nie doprowadzając do wrzenia, przez około 30 minut. Zamiast pączków użyj masła z konopi. Jeśli masz możliwość zrobienia lub kupienia masła z konopi, możesz je dodać do herbaty.

Pomysły i inspiracje dotyczące stosowania herbaty z konopi

Podobnie jak zwykłej herbaty, herbaty z marihuany można używać w różnych sytuacjach. Ponieważ w świecie herbaty mamy tak wiele możliwości, możesz dopasować swoją przygodę z herbatą z konopi do własnych upodobań i potrzeb. Przedstawiamy kilka pomysłów, które pomogą Ci zacząć:

    Odprężająca filiżanka przed snem: Kiedy zaczynasz się relaksować przed snem, wypij herbatę z marihuaną ze szczepem indica, aby dobrze wypocząć w nocy. Zdrowy poranny zastrzyk energii: I odwrotnie, możesz połączyć odmianę sativa z pobudzającą herbatą, np. zieloną, jako alternatywę dla porannej kawy. Przyrządzając herbatę, zachowaj ostrożność - będziesz łączyć środek pobudzający z energetyzującą odmianą marihuany. Zacznij od mniejszych ilości herbaty i sativy, a następnie zwiększaj ich ilość. Herbata "High" dla jednego: Każdy z nas powinien dbać o siebie, więc dlaczego nie poczuć się jak król? Wyciągnij podpłomyki, lemon curd i małe placuszki. Tylko nie urządzaj herbacianego przyjęcia z innymi ludźmi - lekarstwo jest Twoje i tylko Twoje. Naładuj się herbatą chai: Jeśli nie lubisz zwykłej gorącej herbaty, możesz wypić chai latte. Skorzystaj z przepisu na mleko podanego w powyższej sekcji, używając torebki herbaty chai - możesz nawet umieścić ją na lodzie. Staroświecki lek ziołowy: Jesteś miłośnikiem herbaty ziołowej? Zaparz rodzaj herbaty ziołowej odpowiedni do Twoich objawów i dodaj do niej marihuanę. Gratulacje, masz podwójnie skuteczny lek naturalny!

O czym należy pamiętać, pijąc herbatę z marihuany

Jak już mówiliśmy, herbata z marihuany może być świetna zarówno dla miłośników herbaty, jak i dla początkujących. Jednak, podobnie jak w przypadku innych ziołowych preparatów, jej picie nie jest pozbawione środków ostrożności. Pamiętaj o poniższych ostrzeżeniach podczas przygotowywania i picia herbaty:

    Nie dziel się z innymi. Ponieważ lek został dobrany specjalnie dla Ciebie i Twoich problemów zdrowotnych, nie wiesz, jak wpłynie na inne osoby. Ponadto w wielu krajach jest to nielegalne. Nie pij herbaty w miejscach publicznych. Publiczne spożywanie marihuany jest nielegalne w każdym stanie, dotyczy to także narkotyków i napojów. Zacznij powoli. Odczuwanie działania Edibles zajmuje trochę czasu, więc nie dodawaj więcej marihuany, jeśli nie czujesz jej od razu. Używaj tylko odrobiny marihuany i stopniowo zwiększaj jej ilość. Do każdej porcji używaj jednej dawki lub mniej. To, że zamienisz ją w herbatę, nie oznacza, że nie jest to ta sama ilość marihuany.

Jak skuteczna jest herbata z marihuany?

Skuteczność herbaty z marihuany zależy od tego, co chcesz uzyskać ze swoich nawyków związanych z marihuaną. Jeśli potrzebujesz głównie THC i chcesz, żeby było ono powoli uwalniane do twojego organizmu, herbata może zdziałać cuda. Ale może ona działać także w przypadku innych pacjentów - jedynym sposobem, aby się o tym przekonać, jest eksperymentowanie.

W razie wątpliwości porozmawiaj z lekarzem lub pracownikiem apteki, aby uzyskać poradę dotyczącą stosowania herbaty z marihuany. Tylko oni mogą Ci doradzić, jak prawidłowo używać marihuany w przypadku Twoich dolegliwości. Już dziś poszukaj w naszej bazie danych lekarza specjalizującego się w leczeniu marihuaną w Twojej okolicy.