Możesz uzyskać swoją kartę medyczną online w New Jersey

Możesz uzyskać swoją kartę medyczną online w New Jersey

Posted by Nancy Moraa on 08/26/2020 in Aktualności

Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Teraz, możesz uzyskać swoją kartę medyczną ONLINE w New Jersey! Prokurator generalny New Jersey ogłosił komunikat, który był dobrą wiadomością dla pacjentów medycznej marihuany. Stan ogłosił, że zacznie zezwalać pacjentom na uzyskiwanie zaleceń lekarskich na odległość poprzez oceny telemedyczne. Jest to bardzo wygodne posunięcie dla pacjentów medycznej marihuany, którzy obawiają się narażenia na kontakt z wirusem.

Znajdź lekarza od marihuany już teraz

Takie same standardy prawne i zawodowe jak w przypadku wizyt w gabinecie

"Dziś ułatwiamy pacjentom wybór usług telezdrowotnych z jakiegokolwiek powodu. Obejmuje to unikanie wizyty osobistej z powodu ciągłego ryzyka związanego z wirusem COVID-19," powiedział prokurator generalny Gurbir Grewal (D) w komunikacie prasowym.

"Praktyki opieki zdrowotnej w New Jersey oferują również usługi osobiste. Ale telehealth pozostaje ważną opcją dla pacjentów i dostawców", powiedział. "Lekarze, którzy korzystają z telemedycyny, aby przepisać CDS lub autoryzować medyczną marihuanę, będą podlegać takim samym standardom zawodowym jak w przypadku wizyt osobistych. Muszą przestrzegać wszystkich ważnych zabezpieczeń, które przyjęliśmy, aby zapobiec przekierowaniu i niewłaściwemu użyciu."

Zarządzenie umożliwia dostawcom korzystanie z telezdrowia w celu spełnienia wszystkich wymogów regulacyjnych. Powinno to być szczególnie w przypadku wydawania certyfikatu na korzystanie z medycznej marihuany. Karta marihuany online prawa New Jersey pozostają takie same ze wszystkimi wymaganiami jak wcześniej.

Wygoda i bezpieczeństwo korzyści z telemedycyny dla pacjentów MMJ

"Lekarze mogą korzystać z telemedycyny w celu przeprowadzenia kompleksowego wywiadu medycznego i oceny, w zależności od potrzeb. Pomoże im to w postawieniu diagnozy i zarządzaniu leczeniem kwalifikującego się stanu. Tak długo, jak spotkanie telemedyczne zostanie przeprowadzone przy użyciu audiowizualnego, interaktywnego systemu komunikacji w czasie rzeczywistym, dwukierunkowej i jest zgodne ze standardem opieki" - czytamy w zarządzeniu.

"To działanie tymczasowo usuwa bariery w dostarczaniu pacjentom leków, których potrzebują do leczenia przewlekłego bólu i innych chorób podczas kryzysu COVID-19", Paul R. Rodríguez, p.o. dyrektora Wydziału Spraw Konsumenckich, powiedział w komunikacie.

Nowy stanowy nakaz dotyczący telezdrowia dotyczy również przepisywania substancji kontrolowanych pacjentom cierpiącym na przewlekły ból. Zarządzenie to ma obowiązywać do czasu, aż New Jersey ogłosi, że stan zagrożenia koronawirusem się skończył. Może też obowiązywać do czasu, kiedy skończy się przydział telemedycyny. Niezależnie od tego, co będzie pierwsze, czy zasiłek telemedyczny, czy stan wyjątkowy, zamówienie telezdrowotne zostanie wtedy wstrzymane.

Medyczna marihuana może być teraz dostarczana do domu pacjentom w New Jersey

W kolejnym ruchu mającym na celu złagodzenie rozprzestrzeniania się wirusa, Departament Zdrowia New Jersey zezwolił dyspenserom medycznej marihuany na dostawy do domu dla pacjentów. Inne stany, takie jak Delaware, Luizjana i Waszyngton D.C. zezwoliły na dostarczanie medycznej marihuany do domu. Jest to niezbędne udogodnienie dla pacjentów podczas epidemii koronawirusa Novel Covid-19.

Gubernator Phil Murphy(D) jest zwolennikiem legalizacji marihuany. Powiedział, że zmiana polityki będzie niezbędna, aby pomóc stanowi odbudować się ekonomicznie po skutkach wybuchu epidemii COVID-19. Zwiększone koszty opieki zdrowotnej i administracji związane z Covid-19 spowodowały wzrost zainteresowania potencjałem dochodów podatkowych z medycznej marihuany. Dla wielu stanów, podatek od sprzedaży medycznej marihuany może być ekonomiczną deską ratunku na czas trwania pandemii.

Wyborcy z New Jersey z niecierpliwością czekają na datę głosowania. Według ostatnich badań opinii publicznej, 7 z każdych dziesięciu mieszkańców z całego serca popiera referendum w sprawie legalizacji. W osobnym projekcie ustawy, Zgromadzenie New Jersey zdecydowało się zdekryminalizować posiadanie do dwóch uncji marihuany. Senat nie podjął jeszcze działań w sprawie propozycji dekryminalizacji marihuany.