Olej z konopi w walce z rakiem

leczenie olejem z konopiOlej z konopi jest używany przy walce z nowotworami i w wielu innych zdrowotnych problemach. Niestety wiele osób sięgając po olej ma już bardzo zniszczony organizm przez stosowanie tradycyjnych metod leczenia, w których jest masa chemii. Gdy już jest za późno na pokonanie nowotworu i tak warto stosować olej, ponieważ dzięki niemu można nieco poprawić jakość i wydłużyć życie. Można liczyć na mniejszy ból czy lepsze samopoczucie. Działanie kanabinoidów, które są w oleju będzie wpływać na regenerowanie się między innymi trzustki. Osoby, które są chore na cukrzyce, jeśli zaczną stosować olej po kilku tygodniach nie muszą brać insuliny.

Opis działania

Po stosowaniu tego lekarstwa czujemy chęć odpoczynku, a to ważny element leczenia. W ciągu godziny będziemy czuli się bardziej zrelaksowani. Nie można z tym procesem walczyć ponieważ jest to etap występujący po stosowaniu oleju. Będzie znikać po około miesiącu od pierwszego użyciu. Jeśli stosowało się już chemię na nowotwór warto od razu rozpocząć od nieco większej dawki. Dzięki temu zmniejszy się ból związany z braniem chemii i będzie można łatwiej walczyć o regenerację organizmu. Prowadzone doświadczenia pokazują, że zaczynając od małych dawek nie będzie uczucia odurzenia.

Dawkowanie

dawkowanie oleju z konopiPełna kuracja powinna trwać około 90 dni, w czasie których spożywa się około 60 ml oleju. Jeśli jest mocniejsza forma nowotworu czy też jest się po chemii warto stosować jeszcze drugą dawkę. Sugeruje się rozpoczynanie leczenia przy użyciu 2-3 kropel, które będą tak jak ziarnko ryżu. Jeśli wcześniej nie mieliśmy do czynienia z konopiom warto rozpocząć od mniejszej dawki. Dopiero po kilku dniach trzeba systematycznie zwiększać tą dawkę, aż w końcu osiągnie się około 10ml oleju dziennie. Jednak wszystko będzie trzeba dopasować do stanu organizmu związanego z występowaniem nowotworu. U pacjentów, gdzie są glejaki mózgu trzeba stosować nawet 3 ml oleju dziennie. Jak budować tolerancję Mówi się o tym, by dawkę zwiększać systematycznie co kilka dni. Cały proces budowania tolerancji będzie trwał około miesiąca i potem dopiero będzie się rozpoczynać terapia właściwa. W ten sposób będzie można przyzwyczaić organizm do występowania efektów ubocznych związanych z THC