Olej z konopi - najczęściej zadawane pytania

olej z konopii a ciążaKażdy może mieć różną tolerancję na ten środek, dlatego trzeba być bardzo ostrożnym. Oczywiście generalnie jest taka zasada, że im większa masa tym większe dawki powinno się stosować. Zastosowanie większej dawki może prowadzić do pojawienia się następujących efektów. W przypadku używania tradycyjnych metod leczenia raka bardzo często pojawia się problem z zawrotami głowy oraz mdłościami. Niekiedy możemy się nieco dziwnie poczuć mogą się pojawiać wymioty. Jest to jednak normalny efekt, gdy łączy się tradycyjne metody leczenia z olejem. Zmęczenie może się również pojawiać w czasie pierwszych faz takiego leczenia. Dlatego warto zażywać taki środek około 2 godziny przed snem. Najważniejsze będzie jednak:

1. Zachowanie spokoju, jeśli wie się, że się przedawkowało. Substancja ma naturalne pochodzenie i silne działanie, ale nie może prowadzić do śmiertelnego przedawkowania. Niekiedy może jednak doprowadzić do niechcianych efektów jeśli spożyło się zbyt dużo tego środka. Pewne uczucia mogą być nieznane, ale nie będą jakoś szczególnie niebezpieczne.

2. Trzeba się w takim przypadku dotlenić, otworzyć sobie okno wziąć głęboki oddech.

3. Warto się napić słodkiego napoju ponieważ może on nieco niwelować dziwne uczucie - słodkie napoje nie są jednak dobrym rozwiązanie jeśli ma się nowotwór.

Ciąża i karmienie piersią

Nie ma póki co odniesień, jeśli chodzi o negatywne działanie kanabinoidów u kobiet, które są w ciąży. Oczywiście warto wcześniej skontaktować się z lekarzem, który będzie w stanie podpowiedzieć nam czy można ją spokojnie stosować.

Prowadzenie pojazdów

W krajach, gdzie marihuana jest dostępna legalnie prowadzenie pojazdów będzie możliwe jedynie, jeśli dokona się konsultacji z lekarzem, który będzie się w tym specjalizować. Jak przechowywać olej Najlepiej chować go w miejscu chłodnym i ciemnym. Oczywiście trzeba go chronić przed dostępem dzieci.

nasiona konopiCo zawiera lek?

Olej zawiera kananbinoidy. W skład wchodzi bardzo wiele różnych składników. Olej jest przygotowany na bazie alkoholu i ma w sobie także inne składniki roślinne, które wspomagają walkę z nowotworami.